Київ, вул. Дегтярівська 13/24, каб. 328
1 ЕТАП

ВСЕБІЧНИЙ АНАЛІЗ ІНФОРМАЦІЇ КЛІЄНТА

Інтерв’ювання клієнта (перша бесіда)

Основне завдання - в отриманні повного уявлення - що сталося, яка ситуація об’єктивно існує. Встановити якими є:1. фактичні обставини справи: 2.які факти, що стосуються справи, настали 3.якими наявними доказами вони підтверджуються :4. Які докази та яким чином можна отримати та де вони знаходяться 5. яка оцінка фактичних обставин клієнтом. 6. Яка мета й бажання клієнта

500 грн

Аналіз отриманого від клієнта документу (одного)

Аналіз з точки зору їх змісту, форми, встановлення, які саме факти удостовіряються. Важливо вірно уяснити поняття, терміни та формулювання для однозначного тлумачення їх суті .

500 грн

Аналіз договору (одного)

1.визначення сторін; 2.їх права та обов’язки; 3.відповідальність за недотримання умов договору4.хто і що повинен зробити і що йому загрожує, коли він це не зробить?

1000-2500 грн

Аналіз актів судової влади

1.який судовий орган прийняв документ 2. які вимоги заявляв позивач; 3.які заперечення висував відповідач; 4. які були надані докази на доведення своїх вимог( заперечень); 5. які обставини дослідив суд ; 6. до яких висновків прийшов суд; 7. яке рішення виніс суд.

1500 грн

Аналіз та співставлення інформації, що є в окремих джерелах

1.Виявлення суперечностей 2. якщо є суперечності, вияснити їх причини та можливості усунення. 3. визначення заходів для усунення суперечностей

2500 грн

Складання Фабули справи

Лаконічна історія, викладена в хронологічній послідовності, що несе в собі всю суть юридично значимої інформації.

500 грн
2 ЕТАП

ЗДІЙСНЕННЯ ПРАВОВОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ СИТУАЦІЇ

Правова кваліфікація обставин справи

Визначення правових норм ( правової бази) , які регулюють дану ситуацію, усвідомлення їх суті; Цей процес громіздкий, оскільки потребує переробки великого обсягу

3000 грн

Визначення судової практики застосування цих норм

Правові позиції судів

1500 грн

Визначення правового статусу учасників

На підставі визначених правових норм - їх права та обов’язки;

200 грн

Співставлення фабули справи та опису диспозиції правових норм

Співставлення фабули справи та опису диспозиції правових норм. Завдання співставлення полягає в виясненні, чи виконували сторони своїми діями накладені на них права та обов’язки і чи є присутнє порушення чиїхось прав. Якщо права порушені, то необхідно чітко встановити чиї і які конкретні права порушені та ким порушені, якими конкретно діями.

2500 грн

Правова кваліфікація ситуації.

Правова кваліфікація ситуації.викладення в хронологічній послідовності, юридично значимої інформації та співставлення її з правовими нормами і визначення правового стану учасників справи

1500 грн
3 ЕТАП

АНАЛІЗ ВИМОГ КЛІЄНТА

Визначити який результат бажає клієнт

Перевести вимогу клієнта в правову площину, сформулювати її та надати юридичну характеристику;

500 грн

Оцінити вимоги клієнта

Визначити наскільки вимоги задовольняють діюче законодавство в плані їх перспективності.

1000 грн

Виявлення та оцінка інших правових можливостей,що можуть бути реалізовані клієнтом за його вимогами.

500 грн
4 ЕТАП

Адвокатське розслідування і збір доказів

Напрацювання системи адвокатських запитів

З метою отримання документальної інформації, документів, копій документів від посадових осіб органів влади , підприємств, організацій та установ, фізичних осіб неохбідно визначитися з системою інформації , яку слід отримати. Відпрацювати тактику і стратегію подання запитів. Сформулювати питання запитів. Визначити адресатів. Визначитися з значимою, допроміжною та маскувальною інформацією.

2500 грн

Виготовлення адвокатського запиту

Виготовлення пакету документів, підготовка до відправлення поштою рекомендованого листа

500 грн

Систематизація і обробка відповідей на запити

Необхідно систематизувати всю інформацію, що надійшла від розпорядників інформації. Визначитися з перспективою подання додаткових запитів.

1000 грн
5 ЕТАП

Підготовка позовних матеріалів

Формування правової позиції

Правову позицію у справі можна визначити як заснований на всебічному аналізі правового матеріалу та фактичних обставин справи вибір адвокатом спільно з довірителем форми і способу захисту правомірних вимог довірителя чи заперечень на вимоги опонента.

3 000 грн

Формування доказової бази

Переформатування доказової інформації, яка міститься у матеріальному носії, з перенесенням її на засіб доказування; накопичення до моменту доведеності всіх обставин, що входять у предмет доказування; відбір інформації, що має значення для провадження

1000 грн

Напрацювання тексту позовної заяви

ЦПК України встановлені вимоги до позовної заяви, згідно яких позовна заява є письмовим документом. Позовна заява виготовляється на паперовому носії за допомогою друкарської чи комп’ютерної техніки.

2500 грн

Виготовлення позовних матеріалів

Комплекти позовних матеріалів за кількістю учасників справи повинні бути надруковані, належним чином посвідчені, підписані, зшиті, пронумеровані.

1 000 грн

Подача в суд позовних матеріалів

2 000 грн
6 ЕТАП

Замовити дзвінокЗаписатися на консультаціюНапишіть відгукВаші дані відправлені. Ми зв'яжемося з Вами протягом дня. З повагою, адвокатське бюро Олександра Франчука

Ваша заявка на консультацію відправлена.
Ми зв'яжемося з Вами протягом дня з пропозицією часу консультації

Ваша відгук був відправлений і буде розміщений на сайті найближчим часом.

Ваше повідомлення було відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.