Київ, вул. Дегтярівська 13/24, каб. 328

Ярослав Шерстюк

Адвокатське бюро Олександра Франчука має магічний вплив на військових чиновників. Спробував звільнитися з лав ЗСУ за погодженням сторін. Замість цього командир викликав прокуратуру і мене залучили до адмін. відповідальності - вирішили влаштувати показову справу. Звернувся до свого бойового побратима Олександру Франчуку за допомогою, інструкції як протистояти прокуратурі отримував від нього по телефону. Вже на наступний ранок прокуратура втратила до мене інтерес, справу зам'яли, звільнення підписали.

Дісяк Павло Пилипович

У 2017 році мені знадобилася юридична допомога для ініціювання кримінального розслідування по діяльності вищих посадових осіб держави під час незаконної здачі Криму ворогові, проте більшість з тих юристів до яких я звернувся, не наважилися на співпрацю, а всі мої заяви мали наслідком бюрократичні відписки. Адвокатське Бюро «Олександра Франчука» не тільки погодилися на співпрацю, а й провели величезну аналітичну, моніторингову та підготовчу роботу по збору доказів, щодо напрацювання правової позиції і підготовки необхідних матеріалів.

Замовити дзвінокЗаписатися на консультаціюНапишіть відгукВаші дані відправлені. Ми зв'яжемося з Вами протягом дня. З повагою, адвокатське бюро Олександра Франчука

Ваша заявка на консультацію відправлена.
Ми зв'яжемося з Вами протягом дня з пропозицією часу консультації

Ваша відгук був відправлений і буде розміщений на сайті найближчим часом.

Ваше повідомлення було відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.