Київ, вул. Дегтярівська 13/24, каб. 328

This post is also available in: Русский (Russian)

Незважаючи на проголошену Конституцією України головну мету і спрямованість діяльності держави на забезпечення гарантій прав і свобод людини, змушений констатувати – окремо взята людина фактично беззахисний проти свавілля держави в особі його правоохоронних органів.

Не секрет, що система кримінального переслідування конкретної людини діє системно-беззаконно і завжди в обвинувальному напрямку: слідчі завжди будуть звинувачувати, навіть якщо особа жодного відношення до злочину не має.

Так, на жаль, діє каральна система держави, в якому Верховенство права є лише красивою декорацією і нічого спільного з реальністю не має.

Судова практика показує, що навіть невинному людині дуже важко довести свою невинність, якщо комусь впливовому дуже захотілося його звинуватити.

Прокурори і слідчі в основній своїй масі не зацікавлені в отриманні доказів, що спростовують обвинувачення або підозра, їх не цікавить істина – вони завжди мотивовані довести вину і направити справу до суду. А чи дійсно винна людина в скоєнні злочину – нікого особливо не хвилює.

Суд також не встановлює істину у справі. Суд зацікавлений, щоб справа закінчилася якомога швидше і щоб у справі був достатній обсяг обвинувальних доказів.

Суд не шукає істину – це не його завдання.

Суд встановлює доведеності позицій сторін і йому треба визначитися з головним питанням – вина доведена чи ні?

Суд визначає переможця.

В таких умовах тільки адвокат є тим фактором, що стримує свавілля обвинувачів під час слідства і судового розгляду, забезпечує вживання необхідних правових процедур і реально захищає права і інтереси свого підзахисного.

Слідчий збирає докази і формує свою обвинувальну позицію і, як показує практика, слідчий не надасть до суду докази, які свідчать про невинність підозрюваного.

Адвокатське бюро «ОЛЕКСАНДРА ФРАНЧУКА» в кримінальній справі також проводить своє адвокатське розслідування і також формує систему доказів, яка спрямована на захист прав та інтересів підзахисного.

Система доказів має спрямованість на спростування обвинувачення.

Процесуальна війна між обвинуваченням і захистом завжди непередбачувана і залежить від різних чинників і обставин і особливо від вдало обраної тактики і стратегії.

Чи не приходите до адвоката пізно.

Другие статьи

Спори про спадщину

Читать статью

Факти – річ уперта

Читать статью

А чи встановлює Суд істину?

Читать статью

Замовити дзвінокЗаписатися на консультаціюНапишіть відгукВаші дані відправлені. Ми зв'яжемося з Вами протягом дня. З повагою, адвокатське бюро Олександра Франчука

Ваша заявка на консультацію відправлена.
Ми зв'яжемося з Вами протягом дня з пропозицією часу консультації

Ваша відгук був відправлений і буде розміщений на сайті найближчим часом.

Ваше повідомлення було відправлено. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.